Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Snelkoker TEFAL clipso minut easy 6L
89€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | TEFAL |
| Producttype | Automatische koker |
| Kleuren | Inox |
| Diameter (cm) | 25 |
| Inhoud | 6L |
| Hoofdmateriaal | Inox |
| Bekleding binnenzijde | Inox |
| Afneembare handgreep | Nee |
| Geschikt voor | Geschikt Voor Alle Types Fornuizen, Ook Inductie |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Aanvullende kenmerken | CLIPSO MINUT EASY 6L gemakkelijke opening met één hand Gecontroleerde stoomafvoer Tot 80% behoud van vitamine D Stoommandje en receptenboek inbegrepen Tot 2 keer snellere bereiding Diameter van de pan 25 cm Totale lengte van het product met handvatten 37 cm Totale hoogte van het product 22,2 cm |
| Afmetingen product | H 22,2 cm x L 37 cm x D 25,2 cm |
| Afmetingen pakje | H 15 cm x L 30 cm x W 30 cm |
| Nettogewicht | 2kg |
| Brutogewicht | 2kg |
| Artikelcode | 973453 |
Rated 5 van de 5 door Mimi30600 uit Très fonctionnel J’ai acheté cet autocuiseur le mois dernier et suis satisfaite. Simple à utiliser, léger.
Datum plaatsing: 2026-03-11
Rated 5 van de 5 door Medoul uit Fonctionnelle Fonctionnelle et utilisation facile. Je recommande
Datum plaatsing: 2026-03-02
Rated 4 van de 5 door Bou bou uit Fonctionnel Pour le moment rien a dire , c'est un autocuiseur comme les autres
Datum plaatsing: 2026-02-24
Rated 4 van de 5 door eric80 uit Super utile J'ai acheté cet article simple d'utilisation offert à ma mère
Datum plaatsing: 2026-02-18
Rated 5 van de 5 door Gil uit Super Très bon produit fermeture facile Cuisson nickel économie de temps de cuisson et préservation des vitamines
Datum plaatsing: 2026-02-18