Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Samsung Galaxy S26 Smartphone – 256 GB – Zwart
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Model | Galaxy S26 |
| Systeem | Android 16 |
| Lanceringsjaar | 2026 |
| bedekking | Ja |
| Visualización | AMOLED |
| Grootte scherm | 5,4" |
| Grootte scherm in cm | 13,72cm |
| Processor | Exynos 2600 |
| Type processor | 3,8 GHz |
| RAM-geheugen | 12Go |
| Interne opslag | 256Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| Type simkaart | Nano |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Beidou, Galileo |
| Wifi | Wifi A/B/G/N/Ac |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| NFC | Ja |
| Capaciteit van de batterij | 4 300 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 50Mp |
| Selfie camera | 12Mp |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| Bestendigheid | Ip68 |
| Kleuren | Zwart |
| Afmetingen product | H 14,96 cm x L 7,17 cm x D 0,72 cm |
| Afmetingen pakje | H 18,5 cm x L 19,6 cm x W 29,3 cm |
| Productgewicht | 167g |
| Brutogewicht | 0,32kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1,2 |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Artikelcode | 10017909 |
Rated 5 de 5 de ANNA59 par Super téléphone. [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] La mémoire importante permet l'installation de multiples applications et de conserver un bon nombre de photos. La qualité des photos est meilleure que celle de mon ancien Samsung, et il y a aussi les fonctionnalités d'IA.
Date de publication: 2026-04-26
Rated 3 de 5 de Langanay Éric par Photo fonction horodatée manquante Je regrette que la simple fonction de permettre d'horodaté une photo n'existe pas, dommage ! de faire des économies de construction sur une simple petite fonction.
Date de publication: 2026-04-26
Rated 4 de 5 de Mehdi Benmicia par Bien Très fonctionnel belles photos bon format efficacité
Date de publication: 2026-04-26
Rated 5 de 5 de Nad1818 par S26 Après quelques jours d'utilisation, je constate que le S26 est très rapide Pour le moment j'en suis satisfaite
Date de publication: 2026-04-26
Rated 5 de 5 de LEROUX par Samsung s26 Ce que j aime par rapport à mon samsung s26 il est génial que ce soit photo ,accessibilité des fonctions super
Date de publication: 2026-04-26
