Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Smartphone SAMSUNG S25 Ultra 5G 256Gb Zwart
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Model | S25 Ultra |
| Systeem | Android 15 |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| bedekking | Ja |
| Weergave | AMOLED |
| Grootte scherm | 6,9" |
| Grootte scherm in cm | 17,53cm |
| Processor | Snapdragon 8 Elite |
| Type processor | 4,47Ghz |
| RAM-geheugen | 12Go |
| Interne opslag | 256Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| Type simkaart | Nano, E-sim |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Beidou, Galileo |
| Wifi | Wifi A/B/G/N/Ac |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Ja |
| Capaciteit van de batterij | 5 000 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Ja |
| Hoofdcamera | 200Mp |
| Selfie camera | 12Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Glas En Kunststof |
| Bestendigheid | Ip68 |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Usb Type-C/C-Kabel |
| Afmetingen product | H 16,28 cm x L 7,76 cm x D 0,82 cm |
| Afmetingen pakje | H 5 cm x L 9 cm x W 19 cm |
| Productgewicht | 218g |
| Brutogewicht | 0,3kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1,2 |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Herstelbaarheidsindex | 8.5 |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | SAMSUNG FRANCE |
| Postadres | 1 RUE FRUCTIDOR - CS 2003 93484 SAINT-OUEN CEDEX |
| E-mailadres | ASSISTANCE.SERVICE@SAMSUNG.COM |
| Artikelcode | 10007625 |
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Super Fonctionnalités ! [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Mon Samsung Galaxy S25 Ultra est un super téléphone, un excellent appareil photos, mais aussi un excellent petit outil pour mes tâches bureautiques.
Datum plaatsing: 2026-05-05
Rated 5 van de 5 door Barvaux typhanie uit Exceptionnel [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Alors que dire a part la perfection au si bien niveau photo/vidéo la qualité de l image est juste exceptionnel sans parler du zoom avec zéro défaut ni pixelise , la faciliter du maintien en main rien a redire , l ia utiliser est exceptionnelle aussi tout comme la version de gimini bien bien pratique un smartphone aussi bien priver que professionnel le top , la tenue de la batterie est vrt étonnante je n ai jamais eu cela venant d un smartphone de la game galaxy
Datum plaatsing: 2026-05-03
Rated 5 van de 5 door Makaryan uit Pas mal entre 4,5 et 5* [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Un bon gsm, l'écran est bien large contrairement mon ancien Samsung galaxy s21 plus, la caméra est net, j'ai l'impression que la batterie tiens un peu moins que voulue, à vérifier avec l'utilisation à long terme. je recommande
Datum plaatsing: 2026-04-30
Rated 5 van de 5 door Annie gbr71 uit Super téléphone Très bon appareil, zoom appareil photos très pratique C est le troisième appareil samsung que je possède, je ne suis pas déçue même s il reste un peu cher
Datum plaatsing: 2026-04-27
Rated 5 van de 5 door Maxou1801 uit Très bonne performance [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Téléphone très performant, avec une autonomie suffisante,couleur d'écran magnifique! Ecran d'une bonne taille, rapidité de charge incroyable ! Achat recommandé.
Datum plaatsing: 2026-04-26
