Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Smartphone SAMSUNG S25 5G 128Gb Grijs
676€50
Ontdek deSAMSUNG S25 5G 128Gb
Capaciteit van de batterij : 4000 mAh
Normale autonomie, waardoor u uw toestel dagelijks dient op te laden. hoe hoger de mAh-waarde, hoe hoger de capaciteit en de autonomie van uw batterij.Scherm : 6,2 inches
Groter scherm voor een beter dagdagelijks comfort. Chill spelletjes spelen, films kijken, foto's bekijken, e-mails beantwoorden en een boek lezen zonder je ogen te moeten dichtknijpen.Lens camera : 12MP
De kwaliteit van de foto is afhankelijk van de ingebouwde hoofdlens van de smartphone. Hoe meer megapixels, hoe gedetailleerder en kleurrijker de foto. Elke lens heeft zijn eigen functie: selfie, groothoek, macro, enz.Fast Charge
Geniet van extreem korte oplaadtijden zodat u nooit meer met een lege batterij komt te zitten. De batterijen zijn meestal kleiner, zodat de smartphones lichter en dunner zijn..Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Model | Galaxy S25 |
| Systeem | Android 15 |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| Schermresolutie | 2340 X 1080P Fhd+ |
| Technologie van het scherm | Dynamic Amoled |
| Grootte scherm | 6,2" |
| Grootte scherm in cm | 15,74cm |
| Processor | Snapdragon 8 Elite |
| Type processor | 4,47Ghz |
| RAM-geheugen | 12Go |
| Interne opslag | 128Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| SIM-kaart | Dual Sim (Nano + E-Sim) |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Beidou, Galileo |
| Wifi | Wifi A/B/G/N/Ac |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Ja |
| Capaciteit van de batterij | 4 000 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Ja |
| Hoofdcamera | 50Mp |
| Selfie camera | 12Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Glas En Kunststof |
| Bestendigheid | Ip68 |
| Kleuren | Grijs |
| Toebehoren. | Usb Type-C/C-Kabel |
| Afmetingen product | H 14,69 cm x L 7,05 cm x D 0,72 cm |
| Afmetingen pakje | H 5 cm x L 9 cm x W 19 cm |
| Gewicht | 162g |
| Brutogewicht | 0,2kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1,3 |
| Categorie (SAT) | D |
| Categorie SAR uitleg | 1,2 ≤ Das/Sat/Sar < 1,6 W/Kg |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Herstelbaarheidsindex | 8.5 |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | SAMSUNG FRANCE |
| Postadres | 1 RUE FRUCTIDOR - CS 2003 93484 SAINT-OUEN CEDEX |
| E-mailadres | ASSISTANCE.SERVICE@SAMSUNG.COM |
| Artikelcode | 10007624 |
Rated 3 van de 5 door Roro57 uit Pertes de connexion Android auto à répétition J'ai fais l'acquisition de ce nouveau téléphone pour plus de facilité d'utilisation, malheureusement je rencontre des soucis. Pertes à répétition de la connexion Android auto que ce soit en Bluetooth ou en filaire cela ne change rien. L'utilisation du mode commande vocale en voiture et inopérant. Je n'avais pas ce problème avec mon ancien S20, que je n'avais pas payé aussi cher que le S25+. Alors, oui il est très beau,avec différentes nouveautés, mais aussi avec un défaut très récurrent ! J'espère que cela va être rapidement corrigé.
Datum plaatsing: 2026-03-27
Rated 5 van de 5 door Deb03000 uit Nickel [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Il est parfait et la qualité de photo et amélioré par rapport à mon s22 La couleur de mon téléphone est magnifique en corail
Datum plaatsing: 2026-03-23
Rated 4 van de 5 door Jfber uit Un Bijou Le format vraiment pratique; Les fonctions faciles a utiliser
Datum plaatsing: 2026-03-22
Rated 4 van de 5 door Rosette 44 uit facilement utilisable pas de changement par rapport à mon S 21FE, aussi facile à utiliser
Datum plaatsing: 2026-03-22
Rated 5 van de 5 door Carojan uit Parfait à tous les points [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Je l'adore ! Comme chaque Samsung que j'ai pu avoir en main.
Datum plaatsing: 2026-03-22
