Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
AMSUNG Galaxy Z Fold7 256GB Zwart
1998€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Model | Fold 7 |
| Systeem | Android 16 |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| bedekking | Ja |
| Schermresolutie | 2184 x 1968P - QXGA+ |
| Technologie van het scherm | Dynamic Amoled |
| Grootte scherm | 6,5" |
| Grootte scherm in cm | 16,51cm |
| Processor | Snapdragon 8 Elite |
| Type processor | 4,47Ghz |
| RAM-geheugen | 12Go |
| Interne opslag | 256Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| SIM-kaart | Dual Sim (Nano + E-Sim) |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Beidou, Galileo, Qzss |
| Wifi | Optiek X6 |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Ja |
| Capaciteit van de batterij | 4 400 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Ja |
| Hoofdcamera | 200Mp |
| Selfie camera | 10Mp |
| FM-radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Glas En Kunststof |
| Bestendigheid | Ip48 |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 15,84 cm x L 14,32 cm x D 0,42 cm |
| Afmetingen pakje | H 17,6 cm x L 9,6 cm x W 4,5 cm |
| Gewicht | 215g |
| Brutogewicht | 0,4kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1,4 |
| Categorie (SAT) | D |
| Categorie SAR uitleg | 1,2 ≤ Das/Sat/Sar < 1,6 W/Kg |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | SAMSUNG FRANCE |
| Postadres | 1 RUE FRUCTIDOR - CS 2003 93484 SAINT-OUEN CEDEX |
| E-mailadres | ASSISTANCE.SERVICE@SAMSUNG.COM |
| Artikelcode | 10012837 |
Rated 2 de 5 de Toysk92 par Deception première fois de ma vie que j'investis autant dans un mobile ,j'avais eu le coup de cœur esthétique à sa sortie je me suis fait plaisir et au final je suis déçu peut-être suis-je tombé sur une mauvaise série , mais en tout cas deçu, autonomie de batterie pas top, soucis avec le son lorsque je suis en appel, et meme en HP au maxi son tres faible, bouton lateral pour deverouiller l ecran capricieux, bref pour moi un gros investissement qui me deçois dans mon choix
Date de publication: 2026-03-23
Rated 5 de 5 de Amazongwada971 par Samsung Life J’apprécie les fonctionnalités qui sont fluides. La qualité des photos est magnifique la fonction AI est juste exceptionnelle franchement je suis très contente de mon achat réalisé après le vol de mon Samsung Galaxy note 20 plus ultra.
Date de publication: 2026-03-22
Rated 5 de 5 de ValyLap par Super gsm Super gsm avec des applications correspondant à mes besoins, graphiquement et vitesse incroyable, je suis très contente de choix, de la qualité de produit.
Date de publication: 2026-03-18
Rated 5 de 5 de Ju34lie par Super fonctionnelle [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Ravie, pratique, utilisation facile...je recommande. Jamais déçu de Samsung
Date de publication: 2026-03-15
Rated 5 de 5 de Zoro le goat par Rien a redire Écrans très fluide pour un téléphone pliable un benger
Date de publication: 2026-03-15
