Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
SAMSUNG Galaxy Z Flip 7 256GB Zwart
1099€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Model | Flip 7 |
| Systeem | Android 16 |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| bedekking | Ja |
| Schermresolutie | 2520 X 1080P |
| Technologie van het scherm | Fhd+ |
| Grootte scherm | 6,9" |
| Grootte scherm in cm | 17,52cm |
| Processor | Exynos 2500 |
| Type processor | 3,3 Ghz Octa-Core |
| RAM-geheugen | 256Go |
| Interne opslag | 256Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| SIM-kaart | Dual Sim (Nano + E-Sim) |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Beidou, Galileo, Qzss |
| Wifi | Optiek X6 |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Ja |
| Capaciteit van de batterij | 4 300 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Ja |
| Hoofdcamera | 50Mp |
| Selfie camera | 10Mp |
| FM-radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Glas En Kunststof |
| Bestendigheid | Ip48 |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 16,67 cm x L 7,52 cm x D 0,65 cm |
| Afmetingen pakje | H 5 cm x L 8 cm x W 16,51 cm |
| Gewicht | 188g |
| Brutogewicht | 0,3kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 0,7 |
| Categorie (SAT) | B |
| Categorie SAR uitleg | 0,4 ≤ Das/Sat/Sar < 0,8 W/Kg |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | SAMSUNG FRANCE |
| Postadres | 1 RUE FRUCTIDOR - CS 2003 93484 SAINT-OUEN CEDEX |
| E-mailadres | ASSISTANCE.SERVICE@SAMSUNG.COM |
| Artikelcode | 10012835 |
Rated 5 de 5 de Marcel GEVART par En usage intensif, le meilleur téléphone pliable du marché Un grand pas en avant depuis le Z Flip 6 Autonomie, écran sans trace de pliure, écran externe, tout est mieux. Et enfin in bon processeur. Je recommande vivement.
Date de publication: 2026-03-24
Rated 5 de 5 de Claudina par EXCELLENT! [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Il est tout simplement parfait : batterie longue durée, super belles photos et il prends pas bcp de place. Je le recommande.
Date de publication: 2026-03-22
Rated 5 de 5 de Manekizzz par Le téléphone idéal [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Fan inconditionnelle de samsung et du flip 5 , j adore mon flip 7
Date de publication: 2026-03-22
Rated 5 de 5 de Anonyme par Très satisfait Je suis très satisfait de z flip 7 il correspond à mes attentes d un gsm pratique à mettre en poche et pratiques à l utilisation il est parfait pour moi
Date de publication: 2026-03-20
Rated 5 de 5 de Sally2003 par Top Top en terme de design, d'autonomie, de performances, de fonctionnalités... je ne regrette absolument pas mon achat
Date de publication: 2026-03-18
