Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Scheerapparaat BE YOU BY-S5
19€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | BE YOU |
| Type scheerapparaat | Roterende Kop Scheerapparaat: Ideaal Voor Zachte Baarden |
| Autonomie | 120min |
| Oplaadtijd (Uur) | 1,5 |
| Bruikbaar tijdens het opladen | Ja |
| Laadindicator | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Type reiniging | Handmatig |
| Toebehoren. | Usb-C Kabel |
| Aanvullende kenmerken | Ontdek ons merk en onze Be you-producten |
| Afmetingen product | H 16 cm x L 5,7 cm x D 3,6 cm |
| Afmetingen pakje | H 21,7 cm x L 11,5 cm x W 6,2 cm |
| Brutogewicht | 0,9kg |
| Stroomverbruik uitstand | 0,3W |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 985614 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Magnifique pour les barbes souples et dures J'ai acheté ceci pour ma barbe dure, il fonctionne mieux qu'un d'une autre marque à la grille.
Datum plaatsing: 2026-03-21
Rated 4 van de 5 door Lercier uit Rase bien Très bien, pour le moment..un regret toutefois : il n’y a pas de têtes de rechange, a ma connaissance…
Datum plaatsing: 2026-03-15
Rated 5 van de 5 door Phi uit parfait acheté en fevrier content de mon achat. Parfait pour barbe pas trop dure
Datum plaatsing: 2026-03-07
Rated 4 van de 5 door BEBERT uit Bon rapport qualité prix /prix Utilisation depuis quelques mois pas de soucis À recommander
Datum plaatsing: 2026-03-07
Rated 5 van de 5 door Weshhhh uit Super fonctionnelle Super rien à dire produit exceptionnel merci beaucoup electro dépôt
Datum plaatsing: 2026-03-02