Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Wifi Systeem TP LINK mesh AC1200 Deco E4 ( pack van 2)
59€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | TP LINK |
| Type | Wifi-Systeem |
| Aanvullende kenmerken | Ultra brede WiFi-dekking 100% gegarandeerd => tot 180m2 Prestaties en betrouwbaarheid beter dan een gewone WiFi-repeater = vervangt de WiFi van uw modem Zelfde WiFi-signaalkwaliteit in het hele huis, geen onderbrekingen Uniek WiFi-netwerk, geen onderbrekingen = slechts één netwerknaam Slim netwerk dat het signaal automatisch schakelt naar de juiste Deco-unit Uitbreidbaar draadloos systeem: voeg een nieuwe Deco-unit toe om de WiFi-dekking te vergroten Snelle en stabiele WiFi-snelheden tot 1200 Mbps** Verbindingen zonder latentie of onderbrekingen, voor 100 aangesloten apparaten Ouderlijk toezicht inbegrepen Eenvoudige installatie via de Deco-app die u stap voor stap begeleidt 2 Fast Ethernet-poorten (100/10 Mbps) WAN/LAN per unit Compatibel met alle internetmodems |
| Snelheid (Mbp/s) | Ac1200: 300Mbps/2.4Ghz, 867 Mbps/5Ghz Wifi |
| Ondersteunde normen | Ieee 802.11B, Ieee 802.11G, Ieee 802.11N |
| Frequentie(s) | 5 Ghz, 2,4 Ghz |
| Aantal Ethernet-poorten | 4 |
| Afmetingen product | H 19,05 cm x L 18,14 cm x D 18,14 cm |
| Afmetingen pakje | H 10,5 cm x L 24,1 cm x W 36,5 cm |
| Brutogewicht | 1,73kg |
| Artikelcode | 966153 |
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Efficace Parfait pour étendre le WiFi efficacement jusqu'à l'extérieur. C'est bien mieux que les répéteurs classiques
Datum plaatsing: 2026-03-19
Rated 5 van de 5 door Didi1975 uit Pargfait pour étendre le réseau pour du streaming J'ai acheté cet article pour étendre mon réseau internet à l'étage, le signal de ma livebox était trop faible. J'avais pris une prise répéteur mais le débit était trop faible (14 à 16 Mbits en téléchargement et transfert) pour par exemple lire des vidéos de streaming ou youtube. En mettant en place ces bornes en réseau wifi sur ma box je suis entre 75 et 90 mbits en téléchargment et transfert, le streaming est très fluide (même fluidité que si je suis directement sur ma box). Il m'a fallu moins de 5 minutes pour les configurer.
Datum plaatsing: 2026-03-12
Rated 5 van de 5 door Taraer uit Articles de qualité Très satisfaite de ces articles. Installation assez rapide
Datum plaatsing: 2026-03-09
Rated 5 van de 5 door Tax uit Much fonctionne parfaitement , Rien à signaler J'en suis très content merci
Datum plaatsing: 2026-03-07
Rated 5 van de 5 door Tom uit Parfait pour mesh Très bien. J'ai désactivé le wifi de la livebox et branché le 1er déco en ethernet sur la box et monter un réseau mesh Il faut mettre ce premier déco en mode point d'accès dans les paramètres avancés sur l'application ensuite brancher le 2nd déco et l'association se fait toute seule. C'est bien mieux qu'un simple répéteur qui pour certains smartphones peine à faire la bascule Xiaomi par exemple. Très facile a installer
Datum plaatsing: 2026-01-15