Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
iRobot Robotstofzuiger Roomba Combo Plus 406 + Auto Wash Dock
279€95
De iRobot Roomba Combo herdefinieert autonomie met het AutoWash™ Dock. Deze hoogwaardige 2-in-1 robotstofzuiger en dweilrobot is ontworpen voor absolute schoonmaakresultaten zonder menselijke tussenkomst gedurende weken. Dankzij het geïntegreerde dweilreinigingssysteem en geavanceerde AI past hij zich aan elke kamer aan voor een onberispelijk resultaat.
AutoWash™ Dock: 100% Geautomatiseerd Onderhoud
- Automatische dweilreiniging: Het station reinigt de dweilpad na elke cyclus om perfecte hygiëne te garanderen en vuilresten te verwijderen.
- Automatisch legen en bijvullen: Leegt het stof in een afgesloten zak (tot 60 dagen autonomie) en vult de schoonwatertank van de robot zelfstandig bij.
- Dweildrogen: Een luchtstroom zorgt ervoor dat de dweil droogt om nare geurtjes en bacterievorming te voorkomen.
Reinigingsprestaties en iRobot OS Intelligentie
- Volledig intrekbaar dweilsysteem: De dweil tilt zichzelf volledig naar de bovenkant van de robot wanneer er tapijt wordt gedetecteerd, zodat uw textiel nooit nat wordt (D.R.I. technologie).
- Krachtige zuigkracht en dubbele borstels: De twee rubberen borstels voor alle vloertypen pakken haren van huisdieren en stof aan zonder in de knoop te raken.
- PrecisionVision Navigatie: Identificeert en ontwijkt meer dan 80 soorten objecten (kabels, schoenen, huisdieruitwerpselen) voor een ononderbroken schoonmaak.
Belangrijkste Technische Specificaties
| Batterijduur | Tot 105 minuten |
| Tapijtbeheer | Intrekbare dweil (volledig optillen) |
| Basisstation | AutoWash™ (Wassen, legen, bijvullen) |
| Connectiviteit | Alexa, Google Assistant, Siri Shortcuts |
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | IROBOT |
| Type robot | Robotstofzuiger Met Afvoerstation |
| Leegstation | Schoon Water + Vuil Water + Stof |
| Technologie | Laser |
| Gebruik | Harde Vloeren |
| Autonomie | 105min |
| Toebehoren. | Basisstation + 3 zakken, 3 paar Dual Clean-doekjes |
| Inhoud | 3L |
| Cartografie | Ja |
| Detectie van obstakels | Ja |
| Kleuren | Zwart |
| Nettogewicht | 10,4kg |
| Brutogewicht | 13,4kg |
| Afmetingen product | H 35,7 cm x L 35,1 cm x D 10,6 cm |
| Afmetingen pakje | H 38,1 cm x L 46 cm x W 50,2 cm |
| Herstelbaarheidsindex | 8.3 |
| Artikelcode | 10012641 |
Rated 4 de 5 de Anonyme par Peu mieux faire... Premier abord très bon rapport qualité prix... Après quelques semaines d'utilisation, beaucoup de bug, il s'arrête retourne dans sa station sans finir le lavage été donne un message d'erreur erroné sur ses lingettes... Qui sont parfaitement neuves... Quand il arrive à faire un cycle complet... 2 sur 5 c'est parfait en revanche... Gros dommage on ne peut pas l'allumer dans une pièce manuellement il faut absolument passer par l'application... Gros contrainte
Date de publication: 2026-05-06
Rated 5 de 5 de Mémé par Excellent Appareil conforme a ce dont j'avais besoin Excellente prestation
Date de publication: 2026-05-06
Rated 5 de 5 de Anonyme par Génial Excellent ! Rapport qualité prix au top, je ne reviendrai plus en arrière. Nettoie et aspire super bien
Date de publication: 2026-05-06
Rated 5 de 5 de Jacky par Superbe Fonctionne très bien rien à dire tient bien la charge
Date de publication: 2026-05-04
Rated 5 de 5 de Bibi par Bon investissement dans ce robot laveur Démarrage avec l’engin et son application IROBOT compliquée car nous n’avons pas de wifi ni box. Et pour finir, après avoir monté l’appareil facilement, nous avons simplement appuyé sur le bouton ON/OFF , et Roomba est partie toute seule faire ses repérages et s’est mises à nettoyer la maison. Elle est remarquable dans ses déplacements. Elle relève ses tampons pour passer l’aspirateur sur le tapis épais. En revanche un jour je l’ai trouvée inanimée car elle s’est bloquée le rouleau dans un tapis de sol trop fin. Sinon c’est un super outil. Nous avons un chien. Et c’est bien pratique. Nettoyage indispensable des poussières, rouleau, cheveux dans les roues. Roomba termine par laver ses tampons et les sécher. Ce qui est très très long. Nous avons donc décider de la débrancher et remplacer les tampons mouillés contre des tampons secs.
Date de publication: 2026-04-27