Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Yogamat YOGHI plooibaar
129€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | YOGHI |
| Toesteltype | Yoga mat |
| Gebruik | Yoga of sporten |
| Details | Plooibaar |
| Aanvullende kenmerken | * Gemakkelijk en snel aan te passen aan verschillende behoeften: torso, benen, nek en armen * Afneembare gezichtsuitsparing voor eenvoudige reiniging * Verstelbare en afneembare hoofdsteun * Comfortabele armsteun inbegrepen * Afstand van de armsteunen en hoek van de hoofdsteun verstelbaar * Snel opvouwbaar voor ruimtebesparende opslag en gemakkelijk transport * Antislipvoetjes * Draagtas van polyester inbegrepen * 2 hoeslakens inbegrepen * Eenvoudige montage * Gemakkelijk te reinigen met een doek of een vochtige spons |
| Afmetingen product | H 84,5 cm x L 80,5 cm x D 185 cm |
| Afmetingen pakje | H 23 cm x L 46 cm x W 94,5 cm |
| Nettogewicht | 13,5kg |
| Brutogewicht | 17kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | FORTUS |
| Postadres | 28 B RUE DU GOULET 93300 AUBERVILLIERS |
| E-mailadres | SERVICECLIENT@FORTUS.FR |
| Artikelcode | 986427 |
Rated 5 de 5 de Mandine par Très bon article Très qualitatif pour un prix intéressant, je recommande
Date de publication: 2026-01-19
Rated 5 de 5 de QSE par bon produit bon produit, essayer une fois pour l'instant mais agréablement surpris de la qualité. les accessoires fournis s'installent trés bien et ont leurs places sous la table. l'encombrement est minimum une fois plié. ravis de ce produit
Date de publication: 2026-01-06
Rated 5 de 5 de kira par table massage Très bien livraison rapide nikel ,............,..,...
Date de publication: 2025-12-26
Rated 5 de 5 de Zabou par Super article J’ai acheté une table de massage j en suis super contente
Date de publication: 2025-12-09
Rated 5 de 5 de Lune 87 par Super pratique, Déjà monté juste à la déplier comme une table de camping
Date de publication: 2025-05-05