Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Opvouwbare massagetafel YOGHI TDM102
142€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | YOGHI |
| Toesteltype | Inklapbare massagetafel |
| Gebruik | Snel en eenvoudig aan te passen aan verschillende behoeften |
| Aanvullende kenmerken | OPVOUWBARE MASSAGETAFEL YOGHI 2 ZONES (TDM102 BLACK) Aanpasbaar Comfort: Eenvoudig en snel aan te passen systeem volgens uw behoeften, inclusief hoogteverstelling, en aanpassing van de benen, nek en armen. Volledige Ergonomie: Voorzien van een afneembare gezichtsuitsparing, een verstelbare en afneembare hoofdsteun voor perfecte hygiëne, en comfortabele armleuningen met verstelbare afstand. Versterkte Stabiliteit: Massief houten frame (beuk) met met plastic omhulde metalen kabels voor maximale stabiliteit en antislipvoetjes. Mobiel Gebruiksgemak: Vouwt snel op voor compacte opslag en gemakkelijk transport. Materialen en Onderhoud: Slijtvast PVC bekleding, eenvoudig schoon te maken met een doek of vochtige spons. Oppervlakte Afmetingen: Ligoppervlak van 185 x 60 cm, tot 215 x 80,5 cm met accessoires. Draagvermogen: Ondersteunt een gebruikersgewicht tot 125 kg en een totale werkbelasting van 225 kg (verdeeld). Verstelbare Hoogte: De tafel is verstelbaar van 62 tot 84,5 cm hoog om zich aan te passen aan de lengte van de behandelaar. Inclusief Accessoires: Wordt geleverd met een polyester draagtas en 2 hoeslakens. |
| Afmetingen product | H 84,5 cm x L 80,5 cm x D 185 cm |
| Afmetingen pakje | H 46 cm x L 23 cm x W 94,594 cm |
| Nettogewicht | 15kg |
| Brutogewicht | 17kg |
| Artikelcode | 980571 |
Rated 4 de 5 de Pmaury par Rembourrage trop mince Table pratique et bien conçue, malgré la difficulté à installer vu la taille. Les accessoires et la modulabilité sont un plus. Néanmoins, sur le carton, il est écrit que le rembourrage est de 5cm d'épaisseur. Il n'en est rien, puisqu'il fait 1 cm au plus, et on sent bien les planches en dessous. Mousse de rembourrage déformée dès la première utilisation. Je recommande toutefois cette table pour le coté pliant, le sac de transport, et les accessoires inclus.
Date de publication: 2023-08-08