Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Printer EPSON XP-3200
59€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | EPSON |
| Type inktpatroon (printer) | 4 Gescheiden Inktpatronen |
| Referenties patronen | Ananas - 604 |
| Afdrukformaat | Tot A4 |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | NC |
| Compatibiliteit PC/MAC | Universeel |
| automatisch recto verso | Ja |
| Max afdrukkwaliteit | 5760 X 1440 Dpi |
| Afdruksnelheid in zwart (pagina's/min) | 10 |
| Afdruksnelheid in kleur (pagina's/min) | 5 |
| papierinvoer | 100 Bladen |
| max scankwaliteit | 2400 X 1200 Dpi |
| Afmetingen product | H 17 cm x L 35,7 cm x D 30 cm |
| Afmetingen pakje | H 39,5 cm x L 44,5 cm x W 25 cm |
| Nettogewicht | 4,3kg |
| Brutogewicht | 5,3kg |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | Afdrukken,Scanner,Fotokopieertoestel |
| Toebehoren. | Starter Packet inktpatronen, USB kabel type B niet inbegrepen |
| Artikelcode | 982764 |
Rated 4 van de 5 door Anoniem uit PRATIQUE pratique et simple d'utilisation, installation simple sur portable et pc
Datum plaatsing: 2026-05-05
Rated 5 van de 5 door Phb81 uit Pratique et efficace Tres facile d’emploi. Cartouches faciles à installer.
Datum plaatsing: 2026-05-05
Rated 4 van de 5 door Steph4677 uit Bon rapport qualité prix Bon rapport qualité prix. Utilisée pour des documents Word et des images. Pas de photos. Installation facile en allant sur le site. Utilisable depuis le smartphone avec l'application... Fonction recto verso. Pratique. Par contre, les images paraissent pâles comparées à mon ancienne imprimante Epson. (Peut-être un problème de réglage...) et les cartouches sont plus chères.
Datum plaatsing: 2026-05-03
Rated 4 van de 5 door Nini uit Imprimante Epson L'imprimante est bien. Mais il manque un livret pour l'installation et pour le fonctionnement et la manipulation de l'imprimante. Sur la précedente imprimante Epson il y avait un document explicant lrs fonctions de l'imprimante.
Datum plaatsing: 2026-05-01
Rated 5 van de 5 door Fabrizio uit J'ai toujours été satisfait mais ici je n'ais pas encore installé. Mais je sais que je n'aurais pas de soucis
Datum plaatsing: 2026-04-30
