Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
THOMSON N17I312-16BK512 Laptop - 17.3 inch - i3 - 16GB RAM - 512GB SSD
399€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | THOMSON |
| Grootte scherm | 17,3" |
| Grootte scherm in cm | 43,942cm |
| Gebruik | Multimedia |
| Schermresolutie | 1600 X 900 Hd |
| Processor brand | Intel |
| Processor | Intel Core I3-1215U |
| Snelheid van de processor (GHz) | 1,1GHz |
| Snelheid van de processor in turbomodus (GHz) | 4,4GHz |
| Aantal cores | 6Cœurs |
| RAM-geheugen | 16Go |
| Grafische kaart | Geïntegreerd |
| Speciale grafische kaart | Nee |
| Opslagcapaciteit (Gb) | 512Gb Ssd |
| Systeem | Windows 11 |
| ETHERNETPOORT | Nee |
| USB 3.2 Type-C poort(en) | 1 |
| USB-poort(en) 3.2 | 2 |
| HDMI-poort(en) | 1 |
| Uitgang oortelefoon | Ja |
| Wfi | Wifi 5 (802.11Ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Lezer / Brander | Nee |
| Kaartlezers | Nee |
| Webcam | Hd |
| Geïntegreerde microfoon | Ja |
| Type batterij | Lithium-ion |
| Type toetsenbord (AZERTY/QWERTY) | Azerty Fr Toetsenbord |
| Toetsenbord met backlight | Geen |
| Kleuren | Zwart |
| Afmetingen product | H 26,5 cm x L 41,3 cm x D 2,2 cm |
| Afmetingen pakje | H 5,8 cm x L 52 cm x W 30,5 cm |
| Nettogewicht | 2,9kg |
| Brutogewicht | 3,26kg |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Lichaam DAS | 1,69 |
| Ledematen DAS | 1,69 |
| Herstelbaarheidsindex | 7.5 |
| Artikelcode | 10003411 |
Rated 5 van de 5 door Papou uit Qualité prix Achat d un ordinateur portable, produit tres bien rapport qualité prix
Datum plaatsing: 2026-03-17
Rated 3 van de 5 door Aldem uit Doublon et embêtant J'ai déjà donné mon avis, laptop est satisfaisant.
Datum plaatsing: 2026-03-16
Rated 4 van de 5 door poupette uit bon ordinateur l'ordinateur a un problème de sons notamment sur you tube
Datum plaatsing: 2026-03-12
Rated 4 van de 5 door Filo uit Super Je suis très satisfait et je recommande a tout le monde
Datum plaatsing: 2026-03-09
Rated 5 van de 5 door Marco31 uit Grand écran et belles fonctionnalités Satisfait de mon achat ce pc thomson est tout à fait suffisant pour un usage quotidien.
Datum plaatsing: 2026-03-09
