Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Koffiezet MELITTA AROMAFRESH 1030-05
139€50
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | MELITTA |
| Type koffiezet | Programmeerbaar Met Snij |
| Kleuren | Zwart |
| Vermogen (W) | 1 080W |
| Programmeerbaar | Ja |
| Inhoud | 1L |
| Isotherm | Nee |
| Aantal tassen | 10 |
| Houdt warm | Ja |
| Filterhouder | Afneembaar |
| Zichtbaar niveau | Ja |
| Anti drup | Ja |
| Materiaal van de kom | Glas |
| Automatische slaapstand | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Proeven van een aromatische koffie: - Ingebouwde keramische molen: De molen heeft 11 instelbare maalgraadniveaus. Bovendien is de maalfunctie uitschakelbaar, zodat u ook voorgemalen koffie kunt gebruiken voor de bereiding. - Stel de koffiesterkte in op licht, medium of sterk, afhankelijk van uw smaak. Krijg een kwalitatief kopje koffie met een rijke aroma, of u nu 2 of 10 kopjes bereidt. Reiniging en onderhoud: - Filterhouder met druppelstop - 3-in-1 bescherming tegen kalkaanslag - Gemakkelijk schoon te maken: De maalgraadknop is afneembaar, wat het reinigen vergemakkelijkt. De bijpassende reinigingsborstel wordt meegeleverd. Gebruiksgemak: - LCD-scherm - De timerfunctie laat u genieten van vers gezette koffie op het door u gekozen tijdstip. Programmeer het inschakelen van uw koffiezetapparaat en laat de geur van verse koffie u ’s ochtends wekken. Het apparaat start automatisch op het ingestelde tijdstip. - De handige warmhoudfunctie zorgt ervoor dat uw koffie zolang als u wilt warm blijft. Deze is instelbaar van 20 tot 60 minuten (in stappen van 20 minuten). |
| Afmetingen product | H 46,3 cm x L 26,8 cm x D 25,2 cm |
| Afmetingen pakje | H 51 cm x L 28,5 cm x W 34,5 cm |
| Nettogewicht | 3,8kg |
| Brutogewicht | 5,27kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | MELITTA FRANCE SAS, SERVICE CONSOMM |
| Postadres | 9, RUE SAINT FIACRE 02570 CHEZY-SUR-MARNE |
| E-mailadres | SERVICECONSO@MELITTA.FR |
| Artikelcode | 994392 |
Rated 4 van de 5 door Mlou13 uit Pratique! Satisfaite mais sans plus ,moulure du café assez bruyant
Datum plaatsing: 2026-05-02
Rated 1 van de 5 door Lu47 uit J'ai acheté cette cafetière, mais sans la cafetière car elle était absente dans le carton. Pouvez -vous me dire comment je fais du café sans cafetière ? J'attends une réponse de votre part. Merci.
Datum plaatsing: 2026-03-28
Rated 3 van de 5 door ssd uit bon rapport qualite prix J'ai acheté cet article courant mars 26, je suis satisfait pour café moulu pas encore essayé celui en grain. J'avoue que l'appareil fait du bruit en démarrant (avec café moulu) comme si l'appareil pensait broyer des grains c'st le seul inconvénient pour l'instant. cdt
Datum plaatsing: 2026-03-25
Rated 1 van de 5 door Anderlechtois uit Moulin de très mauvaise qualitée , je suis hyper décu de ce produit , elle est d'ailleurs en panne et je vais la ramener je la déconseille vraiment
Datum plaatsing: 2026-02-21
Rated 2 van de 5 door titine uit Esthétique Non Je suis désolée mais je m en suis pas contente
Datum plaatsing: 2026-02-18