Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Multifunctionele sponzen 5+1 - Gezien op TV
5€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | . |
| Producttype | Spons |
| Kleuren | Geassorteerd |
| Hoofdmateriaal | Katoen |
| Afmetingen product | H 20 cm x L 9,5 cm x D 9 cm |
| Afmetingen pakje | H 20 cm x L 9,5 cm x W 9 cm |
| Aanvullende kenmerken | Wasbare en herbruikbare allesreinigende sponzen: Set van 5 + 1 spons in verschillende kleuren. Voor elk gebruik een andere kleur. Dubbelzijdig: Eén kant spons en één kant niet-corrosieve schraper voor moeiteloos schrobben. Een wasbare, herbruikbare spons. Milieuvriendelijk. Krasvrij: Een krasvrije spons, geschikt voor het reinigen van allerlei oppervlakken. Schuimend: Deze sponzen schuimen snel, wat zorgt voor comfort bij het afwassen en/of schoonmaken. Gemakkelijk in gebruik: Deze sponzen zijn zeer flexibel, waardoor ze zich aanpassen aan elk type recipiënt en oppervlak om verborgen hoeken te bereiken. De allesreinigende sponzen worden je beste schoonmaakhulpjes. Product gezien op tv |
| Nettogewicht | 0,74kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | VENTEO |
| Postadres | 17 RUE LA GARENNE 95310 SAINT OUEN L'AUMONE |
| E-mailadres | VENTEO@VENTEO.FR |
| Artikelcode | 994598 |
Rated 3 van de 5 door midibelle96 uit pratiques et hygiéniques mais moins solides que les originales
Datum plaatsing: 2026-04-11
Rated 5 van de 5 door Soleucate uit Plus hygiénique que les jetables Adoptées sans regret, je regrette juste de ne pas en avoir acheté avant
Datum plaatsing: 2026-03-31
Rated 4 van de 5 door milloune07 uit bon article efficace de plus lavable donc longue utilisation,
Datum plaatsing: 2026-03-17
Rated 5 van de 5 door artoldcar uit a avoir dans vos cuisines Eponges nettoie tout pratique le tout dans un format contenu
Datum plaatsing: 2026-02-26
Rated 5 van de 5 door Isa uit Trop trop bien Les éponges lavables sont top mieux qu’une éponge classique
Datum plaatsing: 2026-01-31