Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Insectenverdelger ZERO INSECT 20W
29€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | . |
| Producttype | Insectendoder |
| Kleuren | Inox |
| Hoofdmateriaal | NB |
| Afmetingen product | H 41,5 cm x L 34 cm x D 65,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 31,5 cm x L 10,5 cm x W 38 cm |
| Aanvullende kenmerken | Het apparaat trekt insecten aan dankzij het licht van de fluorescerende UV-lamp en vernietigt ze onmiddellijk met behulp van het hoogspanningsrooster. Dit apparaat is volledig natuurlijk omdat het geen geur afgeeft en geen chemische producten gebruikt. De speciale UV-buis is veilig voor mensen en huisdieren. Het apparaat bestrijkt een oppervlakte van 60 m² De efficiëntie van het apparaat hangt af van de omgevingsverlichting: hoe donkerder het is, hoe meer insecten worden aangetrokken door de UV-lamp. Een lade onder het apparaat vangt de dode insecten op en maakt het mogelijk ze te verwijderen. Het gaas rond de insectenvernietiger voorkomt toegang tot de buis en vormt een bescherming. Er worden geen chemische producten gebruikt in het vernietigingsproces. Het reinigen gebeurt eenvoudig met een droge doek om de lampen niet te beschadigen. Kabellengte 1 meter |
| Brutogewicht | 1,5kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | EUROTECH DISTRIBUTION |
| Postadres | 37A RUE CESAR LORIDAN 59910 BONDUES |
| E-mailadres | INFO@EUROTECHDISTRIBUTION.COM |
| Artikelcode | 960358 |
Rated 5 van de 5 door Mymy uit Top Très bon produit tue tout moucheron moustique mouche
Datum plaatsing: 2026-05-10
Rated 3 van de 5 door rla uit fonctionnel, pas mécaniquement solide. Fonctionnel mais conception très low-cost et "cheap" a base d'aluminium fin et plastique cassant, si il tombe de faible hauteur, le chassîs se casse et il est difficile de le réparer.
Datum plaatsing: 2026-05-08
Rated 5 van de 5 door Couf uit Super bon produit, il faudrait qu'electro depot vende les tubes de rechanges
Datum plaatsing: 2026-01-09
Rated 5 van de 5 door Bebert uit Très bon produit Très bon produit je recommande efficace dès la tomber de la nuit!!!!
Datum plaatsing: 2025-08-27
Rated 5 van de 5 door JmA1960 uit tueurs à insectes Très satisfait du magasin , des produits , du personnel , des prix corrects toujours avec modération !!!
Datum plaatsing: 2025-08-20
