Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Inductiekookplaat Bosch PUG61RAA5E
319€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | BOSCH |
| Type kookplaat | Inductie |
| Aantal kookzones | 4 |
| Ontsteking | 1 800W |
| Soort bedieningsknoppen | Tactiel |
| Timer | Touchscreen |
| Afmetingen product | Nee |
| Kabel meegeleverd | H 5,1 cm x L 56 cm x D 500 cm |
| Afmetingen pakje | NB |
| Brutogewicht | H 13 cm x L 61 cm x W 75,3 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | 12,8kg |
| Postadres | BSH HAUSGERATE GMBH |
| E-mailadres | CARL-WERY-STRASSE 34 81739 MUNICH |
| Artikelcode | CORPORATE.COMMUNICATIONS@BSHG.COM |
Rated 5 de 5 de panda panda par tres bon produit pour son prix conforme à la description , fonctionnement correct, rapport qualité/prix parfait ;
Date de publication: 2025-09-20
Rated 2 de 5 de Plaque induction par Plaque défectueuse Pâque bosh défectueuse. Temps de réparation bibliques
Date de publication: 2023-08-06
