Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Laser-epilator BRAUN PL5243 SILK EXPERT
359€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | BRAUN |
| Aantal flitsen (in flitsen) | 400 000 |
| Detector voor huidtype | Ja |
| Contactdetector | Ja |
| Aantal lichtniveaus | 10 |
| Toepassingszone | 4cm |
| Tijd per zone | Ja |
| Voeding | Netspanning |
| Toebehoren. | Tête standard (aisselles) - Tête précision (visage & maillot) - Tête large (jambes, torse, dos) - Rasoir Gillette Venus Extra Smooth - Pochette de rangement Premium |
| Aanvullende kenmerken | IPL-EPILATOR BRAUN SILK-EXPERT PRO 5 (PL5243) Intelligente SkinPro 2.0 Technologie: Integreert de SensoAdapt-sensor die uw huidtint 80 keer per seconde analyseert om de lichtintensiteit automatisch aan te passen bij elke flits. Prestaties en Duurzaamheid: Levert tot 400.000 flitsen. Ultra-Snelle Behandeling: Het apparaat produceert tot 125 flitsen per minuut, waardoor beide benen in minder dan 5 minuten behandeld kunnen worden. Precisie en Grote Zones: Deze set bevat drie verwisselbare koppen: een standaardkop (oksels), een precisiekop (gezicht, bikinilijn) en een brede kop (borst, rug, benen). Comfortinstellingen: Biedt 10 intensiteitsniveaus en 3 behandelingsmodi (standaard, zacht en extra zacht) om de meest gevoelige zones te respecteren. Duurzame Resultaten: Zorgt voor een zichtbare vermindering van de haargroei vanaf 3 tot 4 weken, voor een zachte huid gedurende meerdere maanden. Gegarandeerde Veiligheid: Voorzien van een geïntegreerd UV-filter en contact sensoren die ervoor zorgen dat het apparaat alleen werkt wanneer het perfect tegen de huid wordt geplaatst. Netstroomvoeding: Werkt met een voedingskabel om constante maximale kracht te garanderen zonder onderbreking door batterij. Inhoud van de PL5243 Set: Bevat het IPL-apparaat, de 3 koppen (standaard, precisie, breed), een Gillette Venus Extra Smooth scheermes en een premium opbergzak. Gemengd en Universeel Gebruik: Geschikt voor gebruik op lichaam en gezicht, past zich automatisch aan de tintvariaties tussen de verschillende zones aan. |
| Afmetingen pakje | H 25,2 cm x L 13,7 cm x W 6,7 cm |
| Brutogewicht | 0,41kg |
| Artikelcode | 10018470 |
