Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Behuizing voor 3,5" HDD en SDD SATA
19€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | APM |
| Type | Behuizing voor 3,5" HDD en SDD SATA |
| Aansluittechniek | Usb 3.0 |
| Aanvullende kenmerken | Deze behuizing voor 3,5’’ harde schijven is ideaal voor het opslaan en back-uppen van uw persoonlijke gegevens (foto’s, video’s, films...). Het plaatsen van de schijf is eenvoudig en snel. Geschikt voor alle SATA 3,5’’ harde schijven en SSD - USB 3.0 interface - Maximale overdrachtssnelheid: tot 5 Gb/s via USB 3.0 en 480 Mb/s via USB 2.0 - Aan/uit-schakelaar - Voeding en USB 3.0-kabel inbegrepen - Design in geborsteld aluminium |
| Nettogewicht | 0,376kg |
| Brutogewicht | 0,562kg |
| Afmetingen product | H 19 cm x L 19 cm x D 6,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 19 cm x L 25,5 cm x W 6,5 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | SAS APM FRANCE |
| Postadres | 26 BOULEVARD DE BEAUBOURG 77183 CROISSY-BEAUBOURG |
| E-mailadres | APM@APMFRANCE.COM |
| Artikelcode | 970770 |
Rated 5 van de 5 door Tito uit Super Très bon disque dur Fonctionne très bien Beaucoup de place Démarrage rapide
Datum plaatsing: 2026-03-16
Rated 5 van de 5 door JCFdu17 uit Parfait Bon rapport qualité / prix Envoie rapide et de bonne qualité
Datum plaatsing: 2026-03-14
Rated 5 van de 5 door JMJ63 uit Fonctionnalités OK Ce produit fonctionne parfaitement et correspond tout à fait à mes attentes
Datum plaatsing: 2026-02-21
Rated 5 van de 5 door Eternel Sun uit Super Je suis très content de cette achat marche nickel tout et parfait
Datum plaatsing: 2026-01-24
Rated 4 van de 5 door Mika08 uit Pratique et rapide Boitier pratique et rapide pour transformer mon ancien disque interne en disque externe. Pour la qualité, je mets 4 surtout à cause des petites vis et la qualité des pas de vis, pour l'efficacité également car il est un peu bruyant et pas très rapide à la détection. Mais pour le reste, il fait le job pour un prix correct et l'ensemble reste sobre et pratique.
Datum plaatsing: 2026-01-24