Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Harde Schijf SEAGATE ONE TOUCH 1TB USB 3.0
69€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SEAGATE |
| Formaat | 2,5" |
| Type | Hdd (Mechanisch) |
| Totale opslagcapaciteit | 1To |
| Aansluittechniek harde schijf | Usb 3.0 |
| Wifi | Nee |
| Compatibiliteit PC/MAC | Ps4, Mac Os, Chrome Os, Windows |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Kleuren | Zwart |
| Categorie | Nieuw |
| Afmetingen product | H 11,48 cm x L 7,8 cm x D 11,7 cm |
| Afmetingen pakje | H 14,6 cm x L 10,6 cm x W 3,8 cm |
| Nettogewicht | 0,148kg |
| Brutogewicht | 0,233kg |
| Artikelcode | 10008664 |
Rated 5 van de 5 door Dani uit Bien J en suis très contente Me sert beaucoup Nouveau pour moi
Datum plaatsing: 2026-02-06
Rated 5 van de 5 door Jipi uit Disque dur externe Seagate Disque dur externe Seagate de parfaite qualité rapport qualité prix
Datum plaatsing: 2026-01-14
Rated 5 van de 5 door Max19 uit Fonctionnel J'ai acheté ce produit pour l'offrir à mon petit fils et pour l'instant il n'y a aucun problème. Un avis sur un tel produit doit se faire à plus longue échéance.
Datum plaatsing: 2026-01-06
Rated 5 van de 5 door NONO uit Très bien J'ai acheté cet article et ça a fonctionné après l'installation
Datum plaatsing: 2025-10-17
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Fonctionne parfaitement Je l'ai acheté pour faire la sauvegarde de mon PC que je vais changer et pour le momment tout est OK
Datum plaatsing: 2025-09-21