Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
De Goedkoopste
Fonduetoestel HIGH ONE HO-F6 6 personen
24€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | HIGH ONE |
| Vermogen (W) | 650W |
| Inhoud | 1,3L |
| Aantal personen | 6 |
| Thermostaat | Ja |
| Aan/uit-schakelaar | Ja, Met Indicatielampje |
| Verwarming indicator | Ja |
| Afneembaar kookpotje | Ja |
| Materiaal binnenkant | Téflon |
| Toebehoren. | 6 spiezen |
| Aanvullende kenmerken | Toestel Voor Fondue, Kaas Of Vlees |
| Afmetingen product | H 15 cm x L 19 cm x D 19 cm |
| Afmetingen pakje | H 15,5 cm x L 19,5 cm x W 19,5 cm |
| Brutogewicht | 1,1kg |
| Stroomverbruik uitstand | 0W |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 981213 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door Sans59 uit Excellent rapport qualité prix Agréablement surprise. Chauffe rapidement, parfait pour l'usage que nous en avons. Facile à nettoyer et à utiliser.
Datum plaatsing: 2026-03-24
Rated 5 van de 5 door Phany31 uit Simple et efficace J'ai hésité avant de l'acheter, mais je ne le regrette pas de l'avoir fait.
Datum plaatsing: 2026-03-09
Rated 5 van de 5 door Francis uit Bon article Conforme à la description. Fonctionne parfaitement en sécurité.. Excellent rapport qualité prix.
Datum plaatsing: 2026-02-26
Rated 1 van de 5 door Jen85 uit Pas contente Très contente à la première utilisation et la seconde fois cela ne chauffait à peine. Donc pas contente du tout
Datum plaatsing: 2026-02-22
Rated 5 van de 5 door Pic1410 uit Excellente qualité à prix modique Répond parfaitement au besoin. Très satisfait de l'achat.
Datum plaatsing: 2026-02-17
