Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Espressomachine PHILIPS EP22 LatteGo
349€75
Videos
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | PHILIPS |
| Type koffiezet | Espresso-Machine Met Maalmachine |
| Kleuren | Zwart |
| Druk (bar) | 15bar |
| Systeem | Koffiebonen |
| Aantal tassen | 2 |
| Capsulerecuperatiebak | Nee |
| Automatische slaapstand | Ja |
| Stopzetting van het doorlopen van de koffie | Ja |
| Schoonmaak | Automatisch |
| Aanvullende kenmerken | Bereid eenvoudig 3 soorten heerlijke koffie (espresso, klassieke koffie en cappuccino) met één druk op de knop. Makkelijk te installeren en binnen 15 seconden schoon te maken, bekroont de LatteGo melkdranken met een romige laag melkschuim. Een verscheidenheid aan gepersonaliseerde koffies • Romig melkschuim dankzij de LatteGo melkkan met hoge snelheid • Stel de intensiteit en het volume in via My Coffee Choice • Intuïtief touchscreen voor eenvoudige koffiekeuze • Maalwerk verstelbaar in 12 standen, van fijn tot grof • Geniet eenvoudig van 3 verschillende koffiesoorten Koffie van uitstekende kwaliteit met verse koffiebonen • Houd je bonen langer vers dankzij Aroma seal • 20.000 kopjes uitstekende koffie met het duurzame keramische maalwerk • Geoptimaliseerde temperatuur, aroma’s en crema, kopje na kopje Eenvoudig in gebruik en schoon te maken voor dagelijks plezier • Gemakkelijk schoon te maken dankzij het volledig verwijderbare koffiezetgroep • Tot 5.000 kopjes* zonder ontkalken dankzij AquaClean • De LatteGo melkkan is zeer eenvoudig schoon te maken: 2 onderdelen, zonder buizen • Automatisch ontkalken voor jouw comfort |
| Afmetingen product | H 37,1 cm x L 24,6 cm x D 43,3 cm |
| Afmetingen pakje | H 50 cm x L 30 cm x W 43 cm |
| Nettogewicht | 8kg |
| Artikelcode | 963377 |
Rated 5 van de 5 door Falti uit barista Bonne machine , fait à peu près tout café expresso café latte cappuccino. What else ?
Datum plaatsing: 2026-02-21
Rated 2 van de 5 door Mamath49 uit Pas top Le café n’est pas fort du tout et le galet de café est tout liquide. Cela fait 3semaines qu’on a acheté la machine et rien n’y fait. Je vais ramener la machine
Datum plaatsing: 2026-01-24
Rated 5 van de 5 door Jeojy uit Juste parfait J' ai acheté ce produit dernièrement et j ' en suis très satisfaite
Datum plaatsing: 2026-01-24
Rated 5 van de 5 door Titi uit Du café grains à prix tout doux Acheté il y a un mois sert plusieurs fois par jour on est fan
Datum plaatsing: 2026-01-24
Rated 5 van de 5 door Albert 33 uit Personnel efficace Très satisfait du produit et du service du personnel
Datum plaatsing: 2026-01-14
