Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Espressomachine DELONGHI ECAM 22.140.B Compact
279€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | DELONGHI |
| Type koffiezet | Espresso-Machine Met Maalmachine |
| Kleuren | Zwart En Zilver |
| Druk (bar) | 15bar |
| Systeem | Koffiebonen Of Gemalen Koffie |
| Aantal tassen | 2 |
| Capsulerecuperatiebak | Nee |
| Automatische slaapstand | Ja |
| Stopzetting van het doorlopen van de koffie | Ja |
| Schoonmaak | Automatisch |
| Aanvullende kenmerken | - EENVOUDIG IN GEBRUIK: Het bedieningspaneel stelt u in staat om eenvoudig uw koffie te bereiden met één druk op de knop. Door aan de knop te draaien, verhoogt of verlaagt u de intensiteit van het koffiediaroma. Twee koffies kunnen in één keer worden gezet. - CAPPUCCINO-SYSTEEM: Het Cappuccino-systeem maakt het mogelijk een romige schuimlaag te creëren voor perfecte Cappuccino’s. - AFNEEMBARE WATERTANK: Een afneembare watertank die aan de voorkant toegankelijk is voor gemakkelijk gebruik. Het personaliseren van uw koffie is nog nooit zo eenvoudig geweest. Keuze van sterk tot lang, van extra licht tot extra sterk en de temperatuur (laag, gemiddeld, hoog). |
| Afmetingen product | H 35,1 cm x L 23,8 cm x D 43 cm |
| Afmetingen pakje | H 41 cm x L 49,8 cm x W 30 cm |
| Nettogewicht | 9,3kg |
| Artikelcode | 977322 |
Rated 5 van de 5 door Bioda1969 uit Très bon produit. Très bon produit. Facile d'utilisation et d'entretien. Très satisfaite.
Datum plaatsing: 2026-03-21
Rated 5 van de 5 door pat uit delonghi magnifica S bonjour et temps amateur de café je suis ravi de mon achat chez électro dépôt vu le prix sa valet la Paine, je recommande.
Datum plaatsing: 2026-03-19
Rated 5 van de 5 door Henri 11 uit Modèle facile d'utilisation et prix abordable Il a un mois,j'ai fais l'achat d'une cafetière avec broyeur, pour l'instant j'en suis contente.
Datum plaatsing: 2026-03-17
Rated 5 van de 5 door pierre uit bon produit satisfait,après une utilisation de 2 mois . machine un peu bruyante difficile de se faire un café discrètement..
Datum plaatsing: 2026-03-17
Rated 5 van de 5 door Pm 1348 uit Prix budjet pour une machine qui peut tout faire. J'avais la même machine depuis plus de 8 ans d'utilisation quotidienne. Elle a commencé à avoir de petites fuites malgré un entretien correct. J'ai préférer la remplacer par la même au même prix que la première.
Datum plaatsing: 2026-03-16