Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
E-reader AMAZON Kindle Paperwhite ( 2024) -16GB-zwart-met pub - 12de generatie.
169€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Grootte scherm | 7" |
| Grootte scherm in cm | 17,78cm |
| Schermresolutie | 300Ppp |
| Touchscreen | Ja |
| Totale opslagcapaciteit | 16Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Boekenequivalent van opslag | Ongeveer 12.000 Boeken |
| Waterdicht | Ja |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Autonomie | 12w |
| Leesrichting | Verticaal |
| Aanpasbare helderheid | oui |
| Aansluittechniek | Usb Type C |
| Compatibiliteit | Gif, Bmp, Doc, Docx, Epub, Html, Jpeg, Kindle Formaat 8 (Azw3 En Azw), Pdf, Png, Txt |
| Bibliotheek | Amazon Bibliotheek |
| Brutogewicht | 0,318kg |
| Nettogewicht | 0,211kg |
| Artikelcode | 10003890 |
Rated 5 van de 5 door RK59 uit Une bibliothèque portable Très bon produit, avoir constamment tous ses livres à portée de mains.
Datum plaatsing: 2026-02-12
Rated 5 van de 5 door Bebe uit Fonctionne super bien Très légère et très pratique j en suis très contente le top
Datum plaatsing: 2025-08-08
Rated 5 van de 5 door vnstlmns uit Kindle Paperwhite 2024 Ik heb mijn Kindle nu al een paar weken en ben er super tevreden van. Het is makkelijk meenemen en nu lees ik meer boeken. Daarnaast was prijs/kwaliteit ook goed, daarom heb ik de Kindle gekocht bij Electro Depot.
Datum plaatsing: 2025-04-19