Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Console NINTENDO Switch OLED wit
310€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | NINTENDO |
| Type | Draagbare Console |
| Model | Switch Oled |
| Staat | Nieuw |
| Totale opslagcapaciteit | 64Go |
| Bluray Speler | Nee |
| Aanvullende kenmerken | 7" OLED-touchscreen, 64GB geheugen, Wi-Fi, bluetooth. Wordt geleverd met: netsnoer, 2 Joy-Con, 1 Joy-Con grip, 2 polsbandjes, dockingstation. SAR hoofd*/romp/ledematen: 1,8 Kleur wit. |
| Afmetingen product | H 10,2 cm x L 24,2 cm x D 2,84 cm |
| Afmetingen pakje | H 13,9 cm x L 24,2 cm x W 11 cm |
| Brutogewicht | 1kg |
| Artikelcode | 985397 |
Rated 5 de 5 de Miminatj par Top Très content de mon achat Prix attractif et bonne qualité
Date de publication: 2026-02-01
Rated 5 de 5 de lolo59 par top super comme je l'attendais vous pouvez l'acheter sans souci
Date de publication: 2025-12-31
Rated 5 de 5 de Mag 75 par Content J ai acheté cette article pour le noel de mon petit fils il était ravis
Date de publication: 2025-12-30
Rated 5 de 5 de 18eme bataillon par Bon produit J'ai acheté la Nintendo switch 2 rapport qualité prix impeccable
Date de publication: 2025-12-22
Rated 5 de 5 de mimi 02 par super très satisfaite de mon achat conforme a mes attentes
Date de publication: 2025-12-02