Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Stekkerdoos CHACON Domino 2x16A Bc
3€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | CHACON |
| Type | Stroomblok |
| Vermogen afgerold (W) | 3 680W |
| Kinderveiligheid | Ja |
| Afmetingen product | H 7,5 cm x L 11 cm x D 5,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 11 cm x L 5,5 cm x W 7,5 cm |
| Brutogewicht | 0,1kg |
| Artikelcode | 983093 |