Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
De Goedkoopste
Mini-oven HIGH ONE MO 21L KE22AA
35€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | HIGH ONE |
| Vermogen (W) | 1 300W |
| Inhoud | 21L |
| Bereidingswijze | Traditioneel Koken, Natuurlijke Convectie |
| Minimale temperatuur (°C) | 90°C |
| Maximale temperatuur (°C) | 230°C |
| Type bediening | Mechanisch |
| Verlichting | Non |
| Timer | Ja |
| Schoonmaken van de oven | Handmatig |
| Afmetingen product | H 29,3 cm x L 45,2 cm x D 36,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 33,1 cm x L 49,3 cm x W 39,5 cm |
| Kleuren | Zwart |
| Brutogewicht | 8,1kg |
| Toebehoren. | 1 geëmailleerde bakplaat, 1 metalen rooster, 1 handvat voor de bakplaat |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10002982 |
Rated 5 de 5 de Clémentine par Super pratique J’ai offert cette article et mes enfants sont très contents
Date de publication: 2026-05-18
Rated 5 de 5 de Lili par Four au top Four au top fonctionnel,une pizza rentre tout simple il fait son job et le prix est remarquable
Date de publication: 2026-05-08
Rated 5 de 5 de momo par top super produit fonctionne très bien.............................
Date de publication: 2026-05-05
Rated 4 de 5 de JPV59 par Simple et efficace Simple d'utilisation et rapport qualité/prix excellent
Date de publication: 2026-04-26
Rated 5 de 5 de carole59730 par Bon rapport qualité prix je suis satisfaite de mon achat bon produit pour mon usage personnel
Date de publication: 2026-04-19
