Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Kookset ARTHUR MARTIN inox 10 stuks
89€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | ARTHUR MARTIN |
| Producttype | Keukengerei, kookgerei, verwijderbaar keukengerei |
| Kleuren | Inox |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Afneembare handgreep | Ja |
| Geschikt voor | Geschikt Voor Alle Types Fornuizen, Ook Inductie |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Batterijset ARTHUR MARTIN roestvrij staal, samenstelling 10 stuks : - 3 kookpotten 16 18 20 cm - 3 pannen 20 22 26 cm - 2 nylon keukengerei - 2 afneembare handgrepen Pannen en kookpotten met satijnroestvrijstalen binnenlaag Kookpotten met schenktuit Dikke capsulebodem, zeer goede geleider voor inductie Om uw pannen lang te behouden: verhit ze tijdens het gebruik met een beetje vetstof voordat u, op een laag vuur, uw voedsel toevoegt. Laat na het koken uw pan afkoelen met een beetje licht zeepachtig en/of azijnhoudend water. |
| Afmetingen product | H 30 cm x L 30 cm x D 30 cm |
| Afmetingen pakje | H 30 cm x L 30 cm x W 30 cm |
| Nettogewicht | 5kg |
| Brutogewicht | 5kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | EUROMENAGE |
| Postadres | 20-22 RUE DE LA FERME SAINT LADRE 95470 SAINT WITZ |
| E-mailadres | RELATIONS.CLIENTS@EUROMENAGE.COM |
| Artikelcode | 980916 |