Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Amerikaanse koelkast VALBERG SBS 529 WD D X74
Ontdek onze Amerikaanse koelkast VALBERG SBS 529 WD D X74
No Frost
Deze koelkast met geventileerde koeling zorgt voor een gelijkmatige koudeverdeling en gelijkmatige verdeling van de koude, met een vrije opslag van levensmiddelen in de koelkast als gevolg.Voor 4 personen
Het totaalvolume van deze combikoelkast bedraagt: 529 L(Koelkast 344 L), perfect voor een modaal gezin van 4 personen.Geluidsniveau
Het gemiddeld geluidsniveau van deze koelkast bedraagt39 dB, wat overéénstemt met stil.Video
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Kleuren | Inox |
| Aantal personen | 4 |
| Totaal netto volume | 529L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 344L |
| Nuttig volume diepvriezer | 185L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | No Frost |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 14 |
| Aantal rekjes diepvriezer | 8 |
| Energieklasse | D |
| Geluidsniveau | 39dB |
| Minimale werkingsomgeving (°C) | 10°C |
| Maximale werkingsomgeving (°C) | 38°C |
| Visualización | Ja |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Ja, Met Watertank |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 2 |
| Positie diepvriezer | Links |
| Hoogte product | 177cm |
| Afmetingen product | H 177 cm x L 90 cm x D 66 cm |
| Afmetingen pakje | H 186,2 cm x L 97,2 cm x W 75,6 cm |
| Brutogewicht | 95kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 988899 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door Isa uit Super J ai acheté frigo et j en suis très contente , très bon priduit
Datum plaatsing: 2026-04-02
Rated 5 van de 5 door gemoets uit fonctionnel J'ai acheter cet article et j'en suis très content .
Datum plaatsing: 2026-04-01
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Un réfrigérateur spacieux avec distributeur d'eau J'ai acheté ce réfrigérateur il y a un mois et j'en suis très satisfait. Ce que j'apprécie le plus, c'est son espace généreux et son congélateur très spacieux, idéal pour une famille. Le grand congélateur n'empiète pas sur l'espace du réfrigérateur principal. Excellente qualité à un prix très avantageux. Je suis passé d'un réfrigérateur LG, beaucoup plus cher, à celui d'Electro Depot et je ne le regrette pas. Merci Electro Depot !
Datum plaatsing: 2026-03-31
Rated 5 van de 5 door Salsaew uit Fonctionnelle Il fonctionne parfaitement. Juste je m'attendais qu'il sois plus grand en hauteur.
Datum plaatsing: 2026-03-26
Rated 3 van de 5 door Steph uit Bof déception globale Très bruyant, ronronnement quasi permanent, aucun gain en terme de place ni de consommation électrique comparé à notre vieux frigo âgé de 16 ans alors que les chiffres annonçaient le contraire. Et qualité perçue bien en dessous de notre vieux LG Par contre gros point positif pour le service livraison avec des opérateurs au top 👍
Datum plaatsing: 2026-03-23
