Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Airco VALBERG CLIM-A16
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type | Mobiele Airconditioner Omkeerbaar |
| Thermostaat | Ja |
| Energieklasse | A |
| Koelvermogen | 16 000 |
| Luchtdebiet | 438m³/h |
| Verwarmingsfunctie | Ja |
| Ontvochtiger (L/24u) | 50 |
| Aantal snelheden | 3 |
| Programmeerbaar | Ja |
| Geluidsniveau | 65dB |
| Aanvullende kenmerken | De Valberg 16000 BTU airconditioner is ontworpen voor een optimaal gebruik in een oppervlakte van 50m². Hij is ook uitgerust met een omkeerbare functie om uw interieur in de winter te verwarmen. U kunt hem programmeren via de afstandsbediening of rechtstreeks vanaf het bedieningspaneel. |
| Afmetingen product | H 78,6 cm x L 37 cm x D 45,8 cm |
| Afmetingen pakje | H 45,8 cm x L 37 cm x W 78,6 cm |
| Nettogewicht | 32kg |
| Brutogewicht | 36,8kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 985783 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 de 5 de Moufida par Super Cet article est super qui marche très bien avec efficacité. J’adore le concept de cette clim.
Date de publication: 2026-01-04
Rated 1 de 5 de Mumu par Produit à fuir Pas très satisfaisant. Et En.plus il fait un bruit d enfer. Je.ne le recommandé pas
Date de publication: 2025-11-07
Rated 5 de 5 de Bob27 par Très bien Très bon climatiseur. Satisfait du produit répond au besoin
Date de publication: 2025-08-30
Rated 5 de 5 de Pay84 par Super fonction J'ai acheté se produit très content excellent très silencieux
Date de publication: 2025-08-16
Rated 4 de 5 de Ella31 par Bruyante mais efficace Fonctionne bien mais bruyante! Facile à utiliser..
Date de publication: 2025-08-10
