Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
NINJA Draagbare airfryer Crispi 4-in-1
179€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | NINJA |
| Producttype | Friteuse Zonder Olie |
| Vermogen (W) | 1 700W |
| Capaciteit aan verse frieten (kg) | 1,2kg |
| Inhoud van het vat (L) | 5,2L |
| Aantal personen | 4 |
| Automatische programma | Ja |
| Maximaal temperatuurbereik (°C) | 190°C |
| Kijkvenster | Ja |
| Speciaal programma | 4 |
| Lengte van de snoer | 0m |
| Afmetingen product | H 34,5 cm x L 34 cm x D 30,4 cm |
| Afmetingen pakje | H 35,2 cm x L 31,6 cm x W 30,4 cm |
| Aanvullende kenmerken | Het draagbare Ninja Crisp-kooksysteem is een compact apparaat dat de kracht van een heteluchtfriteuse van 1.700 W in een draagbaar formaat biedt. Het bevat een kleine TempWar-kom van 6 kopjes (1,4 l) en een grotere van 4 pint (3,8 l). Voor het bereiden van snelle maaltijden in individuele porties in 7 minuten, het delen van knapperige snacks onderweg of het bedienen van meerdere gasten maakt het Ninja Crispi-systeem het u gemakkelijk. Het stevige borosilicaatglas is bestand tegen extreme temperatuurschommelingen; ideaal om direct van bevroren naar krokant te gaan. Het schoonmaken is eenvoudig: alle accessoires zijn vaatwasmachinebestendig en ontworpen om stapelbaar te zijn voor gemakkelijke opslag. • ALL-IN-ONE SYSTEEM: Bevat de Ninja Crispi PowerPod-module, TempWare glazen kommen van 4 pint (3,8 l) en 6 kopjes (1,4 l), en 2 opbergdeksels. • CRISPI POWERPOD-MODULE: De kracht van een heteluchtfriteuse in de palm van uw hand. • KOMMEN VOOR GROTE EN KLEINE HOEVEELHEDEN: De 6-kops kom (1,4 l) kookt een individuele maaltijd in 7 minuten, terwijl de 4-pint kom (3,8 l) een kip van 4 lb (1,8 kg) en groenten kan bereiden. • BESTAND TEGEN THERMISCHE SCHOKKEN: Het borosilicaatglas kan in enkele minuten van bevroren naar krokant gaan. • 4-IN-1 FUNCTIE: Max Crisp (Crousti Max), Bakken, Heteluchtfrituren en Herkrokant maken. • VASTE WARMTEBESCHERMING: De hittebestendige en permanent bevestigde voetjes kunnen veilig geplaatst worden op graniet, laminaat, kwarts, toonbanken, marmer en meer. |
| Brutogewicht | 7,4kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | SHARKNINJA EUROPE LTD. |
| Postadres | 3150 CENTURY WAY LS15 8ZB LEEDS |
| E-mailadres | SERVICECLIENTS.FR@SHARKNINJA.COM |
| Artikelcode | 10008543 |
Rated 5 de 5 de Anonyme par Top Je ne pensais pas que j'adorerais autant mon Crispy, il fonctionne tout les jours il est trop bien il cuit comme il faut
Date de publication: 2026-05-20
Rated 5 de 5 de Annick par Le ninja crispi un incontournable Satisfaite du produit très facile à utiliser et suffit pour ce dont j’ai besoin 👌
Date de publication: 2026-05-16
Rated 1 de 5 de vio51 par déçu ne rachèterai pas Bien pour les substituts carnés mais impossible de faire des frites après plusieurs essai. On se retrouve avec une partie quasi brûlée et l'autre crue, malgré le faot de couper fin, de mélanger plusieurs fois pendant la cuisson, de mettre dans le plat le plus grand pour faire une fine couche et d'augmenter le temps de cuisson. Et le fait que le socle soit solidaire du bac fait que mêmeau lave vaisselle il reste de l'eau entre le socle et le récipient. Déçu de cet achat
Date de publication: 2026-05-12
Rated 5 de 5 de Dominique 56 par Super Très pratique nous faisons des frites succulentes chauffe très vite
Date de publication: 2026-05-09
Rated 5 de 5 de Passou par Air frayer Très heureuse de l’avoir super satisfaite, bon produit
Date de publication: 2026-05-04