Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Externe SSD INTENSO 512Gb - USB3.0
69€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | INTENSO |
| Formaat | 2,5" |
| Type | Ssd (Ultra Snel) |
| Totale opslagcapaciteit | 512Go |
| Aansluittechniek harde schijf | Usb 3.0 |
| Wifi | Nee |
| Compatibiliteit PC/MAC | Universeel |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| Kleuren | Grijs |
| Aanvullende kenmerken | Externe SSD INTENSO Premium 512GB snel en compact. Ideaal om uw bestanden op te slaan en over te zetten. ► USB 3.0 met snelheden tot 320 MB/s. ► Stil, stevig en gemakkelijk mee te nemen. ► Plug & play, compatibel met Windows en Mac. Perfect voor foto’s, video’s en dagelijkse back-ups. |
| Refurbished | Nee |
| Afmetingen product | H 0,9 cm x L 5,3 cm x D 8,9 cm |
| Afmetingen pakje | H 10,3 cm x L 11,5 cm x W 2 cm |
| Nettogewicht | 0,04kg |
| Brutogewicht | 0,05kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | INTENSO INTERNATIONAL GMBH |
| Postadres | GUTENBERGSTRAßE 2 49377 VECHTA |
| E-mailadres | SUPPORT@INTENSO-INTERNATIONAL.DE |
| Artikelcode | 987034 |
Rated 5 van de 5 door Gab uit SSD Intenso 500 Go Léger, peu encombrant, fait parfaitement le job. A recommander.
Datum plaatsing: 2026-05-13
Rated 5 van de 5 door Fanfan uit SDD EXTERNE Je suis très contente, petit et rapide pour transferer les dossiers et photos Je recommande
Datum plaatsing: 2026-05-04
Rated 5 van de 5 door Raph uit Mémoire externe Capacités de mémoire excellente ..utilisation simple et rapide..
Datum plaatsing: 2026-05-03
Rated 5 van de 5 door Sylefi uit Parfait avec un MacBook Pro Design parfait avec mon MacBook Pro mi-2012. Mise en place facile avec Time Machine.
Datum plaatsing: 2026-03-24
Rated 4 van de 5 door pompier154 uit Rapport qualité prix excellent Acheté comme outil de stockage et de basket Ideal pour les sauvegardes
Datum plaatsing: 2026-01-31